אהוד ברק פורש מהחיים הפוליטיים / יום שני, נובמבר 26, 2012

אהוד ברק פורש מהחיים הפוליטיים
צפיות : 2169
אחרי שפרש ממפלגת העבודה והקים את מפלגת העצמאות ונכנס לממשלת נתניהו בתור שר הביטחון, לקראת הבחירות הקרבות אהוד ברק החליט לקחת פסק זמן ולפרוש מהחיים הפוליטיים.
מערכת ראשי : עודכן ב - יום שני, נובמבר 26, 2012
    

שר הביטחון אהוד ברק הודיע הבוקר (ב'), כי הוא פורש מהחיים הפוליטיים. לאחר שבאחרונה נפוצו שמועות על מגעים בינו לבין ציפי לבני ועל אפשרות לחבירה ביניהם, הצהיר היום שר הביטחון במסיבת עיתונאים בקריה בתל אביב, כי החליט שלא להתמודד בבחירות הקרובות. "קיבלתי את ההחלטה לא בלי לבטים, אבל בסופו של דבר בלב שלם", אמר. "אכחד אם אומר שהחמימות של הציבור ואפילו הפרגון מחלק מכם בשבועיים האחרונים לא נעמו לי". ברק, בן ה-71, סיפר כי התלבט לאחרונה עם קרוביו וכי המבצע בדרום דחה את ההחלטה. "אני רוצה ללמוד, לכתוב, לחיות ולבלות", סיפר על תוכניותיו.

ברק צפוי להישאר בתפקידו כשר הביטחון עד הבחירות. "באופן מעשי, אסיים את תפקידי כשר ביטחון עם הרכבת הממשלה הבאה בעוד כשלושה חודשים", אמר במסיבת העיתונאים. עם זאת, הוא לא הכחיש אפשרות של חזרה לחיים הציבוריים בעתיד.

"ההחלטה שלי נובעת מכך שאני רוצה להקדיש יותר זמן למשפחתי, מכך שאני מרגיש שמיציתי את העיסוק בפוליטיקה, שלא הייתה אצלי אף פעם מושא תשוקה מיוחד במינו, ומכך שאני חש שיש מקום לאפשר לאנשים נוספים לתפוס עמדות בכירות. תחלופה בעמדות כוח זה דבר טוב. יש הרבה דרכים לתרום לחברה ולמדינה, לא רק פוליטיקה. וכל עוד תתבקש עצתי ותיחשב, אני אעמיד אותה לרשות רה"מ ובכירי המערכת", המשיך.
 
תגיות
 

אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש Copyright © 2012 כל הזכויות שמורות | קישורים | אודות | צור קשר